Maatschappelijke indicatoren; jongeren, regionale indeling 2017
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.IndicatorenIndicatoren (relatief)
Kinderen in bijstandsgezinnenDeelnemers vmbo, 3e klassersGeregistreerde verdachtenKinderen in bijstandsgezinnenDeelnemers vmbo, 3e klassersGeregistreerde verdachtenAlcohol
Alcohol: percentage
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.201420152016201420152016201420152016201420152016201420152016201420152016201420152016
Regio'sPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.aantal%per 10 000%
Nederland222 890225 700230 470.111 740109 37073 77067 13060 1306,56,66,7.54,253,6249226201.31,2.
Groningen (PV)9 1509 0109 250.3 7903 6102 2302 1201 7208,58,58,8.58,357,9205196160...
Friesland (PV)8 3408 3408 710.4 9804 8202 2502 1201 9306,16,26,5.60,159,2220207188...
Drenthe (PV)5 8305 7205 790.3 8403 8401 6501 4901 1805,85,75,9.59,159,3235211165...
Overijssel (PV)13 32013 25013 690.8 7408 4403 4002 9602 7305,35,35,5.58,257,2184159145...
Flevoland (PV)7 1306 9907 150.3 5403 4501 9801 8201 7507,37,27,4.59,959,7284261250...
Gelderland (PV)20 93021 14022 140.14 23014 1106 8406 1005 6605,05,05,3.54,154,4207184169...
Utrecht (PV)13 43014 13014 610.7 5107 4304 6204 4503 8604,95,25,3.47,146,6222212183...
Noord-Holland (PV)39 36039 23039 580.16 43016 01012 38011 44010 1407,27,17,2.50,749,7294270238...
Zuid-Holland (PV)63 14064 56065 220.23 02022 77017 90015 74013 9608,68,78,8.54,253,6311273241...
Zeeland (PV)3 5803 7803 950.2 6002 4801 3001 2801 1104,75,05,3.56,855,8234230199...
Noord-Brabant (PV)25 68026 61027 300.16 39015 9608 9108 1407 3605,25,45,6.54,754,0229208187...
Limburg (PV)12 98012 94013 090.6 3806 1703 4303 0802 8506,76,76,9.53,954,0206187174...
Aa en Hunze140140170.1901804060302,83,03,6.55,751,610916296...
Aalburg506070.1301205030301,51,82,2.64,655,9212130117...
Aalsmeer150180180.21022010090702,02,52,5.47,151,2221203137...
Aalten170180180.1901904050302,93,13,2.57,560,49312766.44,2.
Achtkarspelen320350360.24024010080705,05,55,7.63,363,0225191154...
Alblasserdam190200200.1601606070603,94,24,1.58,757,0192226168...
Albrandswaard180170180.1701806070703,12,93,1.47,448,7178182181.22,3.
Alkmaar1 1501 1901 240.6206704603903605,55,65,9.51,655,1296256234.30,0.
Almelo1 4301 4301 440.5705403202902509,29,29,3.59,560,4292258218.37,5.
Almere4 2904 1404 160.1 7201 7201 1901 1001 0309,08,78,8.59,159,7346321298...
Alphen aan den Rijn8709701 040.7006803604003503,74,24,5.47,550,1215237211...
Alphen-Chaam405070.70502010102,22,63,5.52,044,01248888...
Ameland101010...100101,51,71,3...114.109...
Amersfoort1 8101 8701 930.9308805605905405,05,15,3.45,043,6238247223.23,3.
Amstelveen500550620.2803202502201903,03,13,4.32,135,7189162144...
Amsterdam21 33020 58020 130.3 6803 5205 1104 7604 22014,513,913,5.50,647,9400366322...
Apeldoorn1 7501 8301 800.1 0901 1206705804805,45,75,6.55,356,2284246200.26,9.
Appingedam260260260.11010070604011,611,711,5.65,967,6398338244...
Arnhem3 3903 3803 520.83085083077067011,411,311,6.50,751,2340310266...
Assen1 0109801 030.4805303103102806,86,67,1.54,556,7309314273...
Asten130130130.1101005050603,94,03,9.47,743,2188203217...
Baarle-Nassau304050.30302010103,03,54,3.50,058,9194101110...
Baarn170160170.1401308060603,53,23,5.49,043,3236180196...
Barendrecht330360380.3603801501201202,83,13,3.50,148,5200151147.21,2.
Barneveld340330360.4505001401601402,32,32,5.56,260,9135153137...
Bedum100110100.90803030204,75,14,7.60,050,0158155149...
Beek (L.)140140160.901004030204,95,05,9.48,756,7154110100.36,3.
Beemster504050.70503020203,02,42,9.50,854,7198176147...
Beesel150150130.801002020205,65,65,0.51,058,810084121.26,8.
Bellingwedde10090100.60703020106,75,86,6.73,367,023719771...
Berg en Dal260290310.2302108050804,14,55,0.50,852,0160107151.35,1.
Bergeijk809080.1201505030202,02,32,2.59,764,416210080...
Bergen (L.)10090110.1201003020303,83,54,4.62,764,2151125131...
Bergen (NH.)120130160.1701809080802,32,63,2.45,447,6209186201.38,7.
Bergen op Zoom1 0201 0701 050.4604603003302808,08,58,3.55,658,7311344287...
Berkelland250260320.380360160120702,82,93,6.63,163,0240177109.39,4.
Bernheze160170180.2502506070702,52,62,8.55,657,5134145146...
Best210210210.2302108080603,33,33,4.53,855,1181178118...
Beuningen180190190.1601806030503,43,63,8.46,351,514881133.35,6.
Beverwijk530530540.2802901601701306,46,56,7.58,859,7264281220.31,9.
het Bildt120120130.80802020305,05,05,6.60,862,5148140174...
De Bilt300350360.2202001101001103,43,94,1.36,034,0176160177.23,7.
Binnenmaas120150160.2101807060502,12,72,9.59,352,3169164135...
Bladel8080110.1401704030302,02,02,7.61,260,9122108111...
Blaricum707070.40502010203,73,63,5.29,828,7163104135...
Bloemendaal909090.80806060601,81,81,9.22,320,5189172185.36,8.
Bodegraven-Reeuwijk150180230.24021011090902,02,43,1.47,447,8195168172...
Boekel505060.80802030202,32,12,6.53,553,4141194118...
Ten Boer807070.60702020104,53,94,0.53,261,320115679...
Borger-Odoorn220230220.2202107060404,54,74,7.64,663,6180160115...
Borne210210200.1301504030304,34,34,2.49,448,413510388.38,1.
Borsele130120150.1801506050402,52,43,0.53,249,0161131126...
Boxmeer170170190.2101808060402,93,03,5.54,156,718112688...
Boxtel270240250.1601801601201104,33,84,0.42,946,3355248235...
Breda2 3802 4402 440.1 0001 0507507005906,76,96,9.47,549,7240226189...
Brielle120140140.1201305050404,04,54,4.60,260,4225194166.31,2.
Bronckhorst180230220.2802906050402,43,23,2.53,356,31048865.32,1.
Brummen150160160.1601405040403,74,04,2.54,757,3161136126.32,0.
Brunssum500480440.160180120908010,09,89,2.54,461,9308245223.36,3.
Bunnik505060.70702020201,51,51,9.33,832,31129076.30,7.
Bunschoten100100100.1601607070501,92,01,9.54,258,4200188134...
Buren120140170.2102108070702,12,53,1.55,056,2200188184.35,9.
Capelle aan den IJssel1 5001 5701 600.39040034036029011,211,611,9.51,756,7342363291.28,8.
Castricum150180180.2101807090802,22,62,7.44,040,2122156142.36,2.
Coevorden470460490.30030010090706,46,56,9.57,662,3194171131...
Cranendonck130130140.110904040303,23,53,7.49,347,6144136111...
Cromstrijen304050.90902030201,21,61,9.52,761,0120173104...
Cuijk210240230.2101709070704,14,74,7.61,557,8236184189...
Culemborg380380370.1601701401101106,06,16,0.40,842,2325249252.28,4.
Dalfsen100120150.2302204030301,61,92,3.55,552,0826373...
Dantumadiel220200210.1701606040505,55,05,2.67,169,9181132159...
Delft1 6501 6501 690.38037049042039010,810,711,0.46,744,4214181168...
Delfzijl520490510.19019014011010010,910,611,3.69,670,5396312297...
Deurne240220230.2302301201201103,83,53,6.62,758,5237230218...
Deventer1 3701 3601 450.6806303403503006,56,57,0.54,752,3226228191...
Diemen350320320.1301501201401007,36,86,7.48,750,2221253195...
Dinkelland100110120.2302204030301,81,92,2.59,057,3806261.46,9.
Doesburg180160130.90904040307,77,36,2.55,660,7259237149...
Doetinchem550600670.4103902102001704,75,25,8.56,457,4255239197.34,4.
Dongen140150160.1801906040402,62,93,1.56,358,416896110...
Dongeradeel370330330.2002107060706,96,36,4.68,168,1195167181...
Dordrecht2 1202 0902 140.8208406805704808,78,78,9.59,759,0367310265...
Drechterland110100110.1701605040502,72,42,6.55,558,1147141145.32,4.
Drimmelen90100100.2001805050501,82,02,0.62,758,4136119126...
Dronten450440420.3103201301301204,84,84,6.55,557,0171169158...
Druten140160140.1401404020403,33,93,6.52,248,513481123.41,8.
Duiven230240240.2501907050404,04,34,4.57,751,516112097...
Echt-Susteren180190210.1401207040503,43,64,2.44,743,015892116.33,3.
Edam-Volendam160190220.2502409070602,12,52,9.51,046,515811396.0,0.
Ede1 0601 1201 130.8607804404403604,24,44,5.53,753,2222220182...
Eemnes605050.70702010202,82,52,6.50,750,4165100106...
Eemsmond230220220.1401404040507,17,07,0.62,666,5147153196...
Eersel90110110.1401205050502,53,13,0.59,756,9183187173...
Eijsden-Margraten10090110.1301408070602,12,02,3.39,751,7197177161...
Eindhoven3 4303 4603 550.1 1501 1509708908108,68,68,9.51,853,5265238214...
Elburg150130160.2202305050402,82,53,0.69,567,3132132116.24,0.
Emmen1 9201 8801 800.9208304303803008,98,98,7.65,562,9271239187...
Enkhuizen230240240.1401407060706,26,66,6.67,965,6258240266.36,7.
Enschede3 6603 5103 460.1 0701 07064050056012,011,611,5.60,761,9215171190.31,5.
Epe240240250.2602309090703,73,84,1.61,555,6189192145.37,0.
Ermelo150150150.2001601401401302,82,82,8.57,452,8329333306.30,9.
Etten-Leur450450450.2902801401201005,05,15,1.56,053,8230203168...
Ferwerderadiel7090120.80602020203,64,35,8.61,954,7148134169...
Franekeradeel260250250.1901307070505,95,86,1.62,354,5224239166...
De Fryske Marren430470510.4204101401201303,84,34,7.58,759,6181161165...
Geertruidenberg170160170.1701806040503,83,73,9.69,067,0214137177...
Geldermalsen150160170.2302008080602,42,72,7.52,751,6185190143.37,9.
Geldrop-Mierlo440440450.2802601301301305,65,65,8.54,152,4222225231...
Gemert-Bakel190200220.1601809080703,13,33,6.50,249,3206173161...
Gennep140130160.1201306040304,03,94,7.61,261,7257179128.40,9.
Giessenlanden607090.1101404020301,72,22,9.54,759,8185100114...
Gilze en Rijen270290280.1901607060704,95,45,3.56,854,7170153173...
Goeree-Overflakkee260260310.41040011090702,52,53,0.63,761,2152127102...
Goes310350330.2302101301201104,45,04,7.48,648,1236224208...
Goirle170150150.1401305050503,63,23,1.49,843,8167172147...
Gooise Meren340370370.2402401401201302,62,82,8.29,727,8183148157.0,0.
Gorinchem410430440.2302402001401005,45,76,0.48,757,0371258175...
Gouda1 0209901 090.4604404503703106,66,47,1.50,748,5400330279...
Grave807080.1001003040403,12,73,1.59,162,5146200189...
's-Gravenhage (gemeente)13 22013 37013 250.3 0502 9403 5803 0202 73012,512,512,3.54,151,6455379336...
Groningen (gemeente)4 0703 9904 060.74068097094076013,813,513,8.48,946,3183178145...
Grootegast8090100.1201103010302,93,03,5.66,765,115363149...
Gulpen-Wittem606070.70502020102,62,93,1.40,138,5868167...
Haaksbergen200160160.1902005040403,93,23,2.54,658,014011796...
Haaren405040.90703030301,51,81,7.49,743,3155147121...
Haarlem1 6601 7001 840.7707705606105105,45,45,8.45,544,4263286235.25,9.
Haarlemmerliede en Spaarnwoude303040.50403020202,82,93,4.57,343,2296201212...
Haarlemmermeer1 1001 1201 250.1 0001 0205705104503,33,43,8.47,348,2246219190.26,2.
Halderberge280290340.1902007060705,15,26,2.59,054,7174153162...
Hardenberg480480480.5805201401201103,43,53,5.63,962,0138118106...
Harderwijk510500490.3003301501301204,84,84,7.50,354,6209180174.22,4.
Hardinxveld-Giessendam10090120.1501604030402,32,22,8.61,364,9121108128...
Haren100100110.70702060302,52,62,8.25,128,693248118...
Harlingen220200220.1601406060506,76,26,8.69,462,2269239205...
Hattem708080.90902030202,83,03,2.54,656,712513999...
Heemskerk530530530.3002801401201106,97,07,0.57,557,0222198188.28,7.
Heemstede9090100.80906070601,61,61,7.23,725,4172193169.32,3.
Heerde8090120.1601506040302,02,43,1.60,860,8215159108.33,4.
Heerenveen640590580.3603801301601506,15,65,6.53,354,8182213201...
Heerhugowaard530500530.4404702802902104,24,04,2.58,160,4341343249.24,6.
Heerlen2 0101 9802 020.52049042031032014,114,214,4.57,258,9352267277.36,2.
Heeze-Leende507070.70803030301,82,22,2.41,241,6144148118...
Heiloo70100110.1201305050501,62,12,5.39,337,8142149137.36,6.
Den Helder960940920.4203703102702709,19,08,9.63,768,1378331340.36,5.
Hellendoorn220240260.2602607050502,83,23,4.54,054,71349584.36,3.
Hellevoetsluis430450480.2602501701501405,65,86,5.60,857,3305264249.32,3.
Helmond1 4501 4301 430.7206305004303707,37,17,2.58,956,7368314263...
Hendrik-Ido-Ambacht220240270.2102009070703,13,43,8.53,049,2202151143...
Hengelo (O.)1 1201 0601 100.5505203302502106,56,36,6.54,754,7267206166.38,2.
's-Hertogenbosch1 9601 9201 890.8608107206305906,66,46,3.53,249,3322280261...
Heumen8080100.1101103030302,22,33,1.43,043,811311097.33,7.
Heusden300320300.3003101201401103,43,63,5.55,354,7175209165...
Hillegom150150140.1501607060703,53,53,4.56,264,0233223251...
Hilvarenbeek7090110.901104030202,22,83,6.46,549,314911689...
Hilversum850910940.4104203302702204,85,15,2.40,636,6266215173...
Hof van Twente170220260.2602307070602,33,13,7.54,651,7143131109.52,6.
Hollands Kroon330360370.450400130120903,33,63,7.61,563,5171162128.39,5.
Hoogeveen740690680.4805402201901506,25,85,7.67,374,4272234178...
Hoogezand-Sappemeer670640690.280290150140909,89,610,5.68,764,3312278183...
Hoorn900970940.5505303303702805,86,36,1.58,659,9297339258.27,8.
Horst aan de Maas260280250.3403206080703,03,33,0.60,658,596130104.44,3.
Houten330360390.2403001201101002,72,93,2.34,037,9155145121.20,6.
Huizen390400430.2302301301101104,64,85,1.45,543,2208182183...
Hulst150140140.1801608080602,92,93,0.59,156,9228216180...
IJsselstein320390400.2702801201001103,84,85,1.52,048,0209186194.34,8.
Kaag en Braassem130150160.16016010060602,42,83,1.47,143,1246160152...
Kampen390420450.4604301601201303,13,33,5.64,061,2190135147...
Kapelle508090.80702030201,82,62,9.43,142,412414098...
Katwijk520590560.4604602702702103,54,03,7.59,155,0251250194...
Kerkrade870850810.24025015015014012,111,911,6.61,463,3271275262.33,0.
Koggenland90120140.1801907070501,82,42,9.51,959,6197197131.42,7.
Kollumerland en Nieuwkruisland150150150.100904040305,35,35,6.64,763,4220212137...
Korendijk204040.80802030200,71,51,5.54,557,410317294...
Krimpen aan den IJssel250290310.2302509080704,14,65,0.58,462,1198166147.31,3.
Krimpenerwaard400410430.4304701501501303,43,53,7.56,360,5166161147...
Laarbeek140140150.1701506060503,03,13,3.59,752,6192170141...
Landerd6070100.1201302020201,82,23,1.60,661,6999089...
Landgraaf520530540.2302101101101008,38,69,0.58,856,0215218200.29,8.
Landsmeer506070.60604040402,62,73,2.39,740,1236249267...
Langedijk220230240.2302307080703,63,84,0.57,058,8164182153.37,8.
Lansingerland390460510.3804401801801702,63,03,3.45,149,0205199183.28,5.
Laren (NH.)404060.40303010302,12,12,8.29,716,621092197...
Leek180200200.1601507040604,34,84,8.59,857,6236139196...
Leerdam250240230.1701909060605,45,35,1.63,060,8272189184...
Leeuwarden2 1702 1802 340.60062064056052010,810,811,7.56,257,7312277256...
Leeuwarderadeel100100110.90702040304,74,95,4.62,356,4145248169...
Leiden1 6201 6801 710.4604705704504507,98,38,4.41,142,1228175177...
Leiderdorp230240260.1401109060604,14,24,7.39,532,9212140136...
Leidschendam-Voorburg900950980.3303103502702606,56,76,8.41,240,3378292273...
Lelystad1 5201 5001 560.6406104103803608,78,68,9.63,561,3355326307...
Leudal180180200.2502208070802,52,73,0.58,154,4147133156...
Leusden140140170.1701607050602,22,32,6.41,441,5157121136.29,2.
Lingewaal507090.90902020202,02,83,9.61,157,0140120136...
Lingewaard230220260.3203801401001102,32,22,6.49,952,0201149152...
Lisse110110120.1801406060402,42,42,6.60,052,4171170126...
Littenseradiel8090100.100803020203,03,74,0.54,249,1151137132...
Lochem190200230.21021090100902,83,23,6.48,143,8191207203.36,7.
Loon op Zand120130160.1501606050402,62,83,6.50,256,2178158121...
Lopik120120120.1401203030303,53,53,7.60,454,69897103...
Loppersum90110110.90802010204,35,55,4.63,455,013597151...
Losser220230220.1601704040304,75,14,9.60,759,911712794.41,8.
Maasdriel130110120.1901708060702,42,22,5.60,750,6216177197.37,3.
Maasgouw130120120.1301204030303,23,13,0.50,648,213896103.34,2.
Maassluis580610640.240250130100909,39,810,4.64,463,5270227188.18,2.
Maastricht1 6301 6201 560.4604404103503409,69,69,2.48,148,0152134129.32,1.
De Marne120110120.80803030305,95,46,0.69,460,9192183206...
Marum708070.901005040302,83,43,3.62,270,6267256198...
Medemblik330330340.3803601501101103,43,53,6.61,562,1218168158.34,0.
Meerssen110100110.80905040403,33,03,4.40,144,4177157155.42,0.
Meierijstad530550590.6505502201802003,23,33,6.59,054,2179149161.0,0.
Menameradiel110110100.1001103030303,73,63,3.59,256,2146163137...
Menterwolde150180170.901203040306,27,67,2.67,668,6176247142...
Meppel350330350.25022013090704,84,64,9.56,052,1281200145...
Middelburg (Z.)720790790.3103302002101807,48,18,1.51,053,9273284240...
Midden-Delfland608080.1301004040301,51,81,8.45,040,5110109102...
Midden-Drenthe270260250.25029010070603,93,93,8.57,958,9210140111...
Mill en Sint Hubert505060.90802020202,42,52,6.56,162,78811188...
Moerdijk270270320.2902907080703,63,74,3.60,057,2133153133...
Molenwaard150180190.29028011080501,92,42,6.60,959,819814398...
Montferland280270240.2702807040604,14,13,6.58,463,713583109.29,5.
Montfoort8090100.1101103040202,32,82,9.54,352,213417190.33,3.
Mook en Middelaar405050.50402010202,93,33,8.41,241,2159106128.32,0.
Neder-Betuwe180190200.2302206060603,03,23,3.60,462,4144131138.38,5.
Nederweert100110130.1101203030203,03,44,2.53,359,212610493...
Neerijnen90120120.1101204030303,14,14,2.62,661,5189138154...
Nieuwegein660710750.3803702702502305,65,96,2.52,754,1302280266...
Nieuwkoop130130160.1802107060502,32,42,8.51,955,1151138124...
Nijkerk200190240.320330130901002,01,92,4.55,655,7206136154...
Nijmegen3 0002 9103 110.78076073060057010,410,110,7.47,248,4203164154.26,9.
Nissewaard1 3801 4601 480.6005904404003208,58,99,1.61,861,3339318254.26,0.
Noord-Beveland404040.50403030303,33,23,5.57,852,9280345322...
Noordenveld270280300.2102408070604,44,55,0.51,557,0192168132...
Noordoostpolder580600670.420390110901205,15,46,1.59,760,1150126158...
Noordwijk80100100.11012090100701,82,12,1.39,542,6251267201...
Noordwijkerhout90100100.1101004040302,83,23,1.46,749,7147165127...
Nuenen, Gerwen en Nederwetten160210200.1301204060403,64,74,6.42,739,5113172111...
Nunspeet140160170.2002207060602,22,62,7.55,959,1153123127.36,5.
Nuth908080.70604030303,33,33,2.49,743,3170139147.37,5.
Oegstgeest130140180.70607040602,52,83,5.20,916,3212123177...
Oirschot708080.1501403040401,82,32,1.64,259,285147141...
Oisterwijk170130150.2101807070803,42,63,0.55,656,5167187193...
Oldambt600570630.2902901401501108,58,19,2.61,668,5272278209...
Oldebroek120110140.2102007060502,22,22,6.64,263,6172162122.27,6.
Oldenzaal300300330.23020010070504,34,44,8.57,954,1207152116.44,6.
Olst-Wijhe110120140.1401603020202,83,23,6.56,261,01058768...
Ommen100100120.1401302030302,82,83,1.61,254,785112122...
Onderbanken605070.60502020204,03,75,2.56,560,7145173141.31,5.
Oost Gelre160170200.240230120901402,52,83,2.61,458,7249204285.40,2.
Oosterhout640630610.3703502201801706,05,95,9.53,953,4276227212...
Ooststellingwerf240280290.2101705060504,75,45,8.57,453,9136165138...
Oostzaan506060.70605040402,53,03,1.54,348,9307269240...
Opmeer607070.110904020302,32,82,8.69,654,1195127152.35,0.
Opsterland320330340.2402706060604,85,05,2.61,860,6135138121...
Oss890880900.6906203603303004,84,85,0.59,656,1255233210...
Oud-Beijerland120170170.1801808060702,33,23,3.48,852,2203166180...
Oude IJsselstreek380410400.3803608090704,85,25,0.66,763,9131149112.39,8.
Ouder-Amstel100110100.60704030303,33,73,4.31,436,3212133154...
Oudewater504060.80802020202,12,02,7.56,658,8140149136...
Overbetuwe290280310.3403601701501602,62,52,8.48,050,1224202209...
Papendrecht310350370.24021090100904,55,25,5.54,150,2193209187...
Peel en Maas210200230.25028011090802,42,42,8.51,556,6166138125.50,8.
Pekela280250260.12010050504011,410,311,1.73,276,3236231236...
Pijnacker-Nootdorp330330380.3503501801601302,42,52,9.44,441,6208187145...
Purmerend860900960.5805204403403205,55,86,2.54,856,1350274259...
Putten150150170.2002004050402,82,83,1.60,458,910912089.31,2.
Raalte220240270.2802507060602,83,13,5.56,353,7115113106...
Reimerswaal140150190.2101807040302,52,63,3.65,361,518011777...
Renkum290280300.1401701101001004,84,75,1.39,635,3280245255...
Renswoude202020.60301010101,11,41,6.60,648,514010479...
Reusel-De Mierden808080.90902020203,03,03,3.63,264,71039383...
Rheden540500560.2702401201301206,86,27,1.52,848,3188198197...
Rhenen180200180.1401505040504,04,54,1.49,155,1165139175.25,0.
Ridderkerk400430490.2602701401201304,95,36,1.52,152,1211193204.27,6.
Rijnwaarden130140150.90803030205,86,56,9.62,263,1201189109...
Rijssen-Holten220210230.3403307070502,32,12,4.58,958,710711282.45,7.
Rijswijk (ZH.)720770820.2301901601401709,09,49,7.54,045,3288251279...
Roerdalen120140160.1401204050403,44,14,7.58,452,9135197134.42,6.
Roermond910910960.3503202402302208,68,79,2.56,652,4300295286.29,9.
De Ronde Venen280300310.2802301401301003,03,33,6.43,939,8201188146...
Roosendaal1 0401 1501 200.4904803103503106,87,78,0.55,953,0272302271...
Rotterdam22 23022 02021 430.3 8703 9204 4604 0703 55018,318,117,5.62,361,7431395342.20,4.
Rozendaal0010.10.01000,30,01,6.33,3..248....
Rucphen130140160.1501409050503,53,94,6.62,559,7300161150...
Schagen260270270.3703801401501002,72,92,9.59,859,3203218137.40,0.
Scherpenzeel405060.90802010301,72,12,7.57,462,012080163...
Schiedam1 6201 7301 740.60060041040033010,711,411,4.61,464,7345331275.25,5.
Schiermonnikoog000...0000,60,60,7.........
Schinnen110100100.60603030204,74,34,6.43,242,5163154100.33,8.
Schouwen-Duiveland240230260.220240100901103,83,74,3.59,461,0227196231...
Simpelveld708080.60602020204,14,34,2.55,950,0150163164...
Sint Anthonis405060.90902020101,42,22,5.54,157,81247947...
Sint-Michielsgestel120140140.1901806060702,02,42,4.46,642,1128137153...
Sittard-Geleen1 1601 1001 120.4604802802502407,27,07,2.50,249,5214194188.33,7.
Sliedrecht280320340.1901807080705,15,86,2.60,357,6191194187...
Slochteren120120120.1301103040303,53,53,5.52,560,4131168114...
Sluis130130160.1301304040403,33,24,2.56,859,8151126128...
Smallingerland870890900.4204602402002207,37,47,6.62,260,2282237250...
Soest440470480.2803101201401604,64,85,0.46,948,7180206224.31,7.
Someren130150130.1201405040403,64,13,7.50,958,8174123142...
Son en Breugel130140150.1001004030403,53,94,2.45,846,2177126153...
Stadskanaal480490470.270260110100907,57,97,5.69,769,8225217189...
Staphorst909090.1801806060301,81,91,9.59,960,3173171102...
Stede Broec170200220.1902007060703,74,44,8.65,664,4208183193.37,0.
Steenbergen210210230.1601608060604,74,95,4.56,061,5216165155...
Steenwijkerland510460450.3903701301201305,65,14,9.62,160,2197184188...
Stein (L.)140130150.1201206040503,33,23,6.52,849,4196133146.45,1.
Stichtse Vecht350370410.3303701801801602,62,73,0.42,346,1190202170...
Strijen404050.50602020102,72,53,0.48,650,4176177104...
Súdwest-Fryslân1 1001 1001 120.6906402702902505,96,06,2.56,755,5211225192...
Terneuzen600600620.3803502002201905,85,96,1.66,757,5272300257...
Terschelling101010.40.2010101,51,21,1.63,6.21812793...
Texel808090.1301004030402,93,13,5.60,956,9219165179.44,5.
Teylingen150160160.2102101401201201,92,02,0.38,639,1247203202...
Tholen160200200.2202305060502,53,43,4.60,366,0111138122...
Tiel790770730.3203502101701908,58,48,2.54,760,0304248281.30,5.
Tilburg3 8004 1604 250.1 2601 2301 0709608209,510,410,6.55,355,8268240207...
Tubbergen406080.2201804020200,81,11,5.59,850,3925443.46,2.
Twenterand260320340.280300100100503,23,94,2.61,563,918718394.45,4.
Tynaarlo190210240.18018010090502,73,03,4.42,740,2221211107...
Tytsjerksteradiel280260270.2702708080604,13,73,9.64,360,7168162125...
Uden360360390.3303301401301104,24,34,7.66,161,8223212185...
Uitgeest9080100.110704040302,82,63,3.57,040,2190164155.34,4.
Uithoorn280270260.180170130110904,44,44,1.47,243,1282248198...
Urk130130160.2702408060701,81,92,3.72,668,8168132155...
Utrecht (gemeente)5 3805 6105 730.1 5101 5901 7301 6101 2508,28,48,5.48,349,5272249193...
Utrechtse Heuvelrug290290300.2902601501401302,93,03,0.43,638,1201184176.28,4.
Vaals140120120.40402010209,99,19,3.57,954,415385155...
Valkenburg aan de Geul110110120.80703030204,14,34,6.44,039,2122160103.41,9.
Valkenswaard260250240.1802009090704,74,74,5.53,857,2218221172...
Veendam450430470.25019011090708,17,78,8.63,763,5272232167...
Veenendaal940930940.5305101902202006,36,36,3.56,557,3178203186.25,5.
Veere100110110.1601406060402,32,52,5.53,753,2172179128...
Veldhoven350350370.2502501501101304,04,04,3.49,448,7238167209...
Velsen790790790.5704903202702805,85,95,9.58,255,6292248258...
Venlo1 5601 5701 570.7106504504904008,38,48,5.63,360,0308341274.35,2.
Venray530600570.3103101501301106,06,96,6.56,555,1225188162.39,8.
Vianen160180210.1401406050603,84,35,1.60,555,3201153205...
Vlaardingen1 5001 6801 720.55056033026026011,112,312,5.62,564,2313251256.26,3.
Vlagtwedde160180180.1401105050305,75,85,8.68,861,7213199160...
Vlieland000...0001,11,21,2.........
Vlissingen800840870.2602702602502009,910,511,0.58,756,6394385309...
Voerendaal908080.70602010204,13,63,5.42,247,01436993.46,0.
Voorschoten190200200.1201206060503,43,73,6.38,738,9166178146...
Voorst130150160.1901806060402,63,13,4.62,158,6159180111.35,7.
Vught120130130.1201307070602,22,32,3.36,340,9182193176...
Waalre90120100.90904040402,53,42,9.40,846,1161161151...
Waalwijk380420410.3303001401501104,24,64,6.55,756,2206225167...
Waddinxveen170200220.170160110100703,23,63,9.49,951,4261249172...
Wageningen340300380.120150100100705,65,06,4.34,342,010410073...
Wassenaar190220230.90904050503,43,94,1.31,227,3104138125...
Waterland706080.90904030302,01,72,2.39,839,7157138135...
Weert510510550.2902801401301105,65,76,2.55,857,0191188154.33,9.
Weesp220250260.1001106050406,16,87,1.49,348,6243194173...
Werkendam130170190.2202406040402,22,93,2.64,162,113095101...
West Maas en Waal130150150.1401203030403,44,04,1.54,051,7107108133.43,7.
Westerveld140130120.1401404040304,03,83,5.56,056,4144153106...
Westervoort280290270.801105030409,410,19,2.52,365,3211149177...
Westland770830910.8308004003002703,53,84,2.62,360,0227169156...
Weststellingwerf250250260.2402408070404,94,95,2.67,171,8217180119...
Westvoorne708090.70804030202,83,03,7.43,249,4222168106.31,6.
Wierden110110130.1802003040302,02,12,3.54,257,29210790.42,5.
Wijchen370330340.3002709090704,23,84,0.50,846,7143139112.39,2.
Wijdemeren130120140.1501307050402,72,63,1.45,345,3215155134...
Wijk bij Duurstede140150170.2201805060302,73,03,3.58,955,812415986.27,4.
Winsum120120100.1001103030203,93,93,3.48,749,814212378...
Winterswijk320300310.22022090701005,55,15,5.58,663,1217163219.30,5.
Woensdrecht150160180.13013010090703,73,94,5.52,154,9327283223...
Woerden320330350.3903701501501402,72,83,0.53,050,6182183169...
De Wolden120130150.2102004040602,52,73,1.64,358,3117119150...
Wormerland160140160.1201305050305,14,75,2.52,660,9205181129...
Woudenberg709090.801103020202,32,93,0.44,050,213611595.29,8.
Woudrichem507080.1301202020201,72,32,4.62,265,2826896...
Zaanstad2 3702 4602 500.1 2301 2306906405807,57,87,9.65,465,3304279249...
Zaltbommel200200220.22024070100702,93,03,3.60,459,6160209145.35,8.
Zandvoort180180180.100808070706,96,66,8.53,544,4397344329.29,7.
Zederik506080.1101202020301,61,82,5.56,862,410495139...
Zeewolde180180180.1901806060603,13,33,3.50,149,4149129128...
Zeist710780770.2902802502501905,45,95,7.37,034,5266258200.24,9.
Zevenaar300300310.2101907070604,94,95,1.56,253,9157152125...
Zoetermeer2 3102 2702 370.9108107106304908,98,79,2.57,155,4363325260...
Zoeterwoude404050.60503010202,62,53,2.55,645,022798129...
Zuidhorn120130140.1501403050302,52,93,0.52,549,8101156102...
Zuidplas320340350.270280140120903,53,83,8.46,147,9209177136...
Zundert120120130.1401505060503,13,23,3.60,056,6142172151...
Zutphen780780800.3003201501301807,77,98,2.50,353,1213181255.33,1.
Zwartewaterland110120140.2402206050501,82,02,3.68,863,7152123127...
Zwijndrecht800850850.3002701801601609,19,79,7.61,156,9281248253...
Zwolle1 6101 5701 670.7507604203903905,95,76,1.53,353,1215194191...
Niet in te delen....2802606 8806 3705 870....56,354,2......
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 14-8-2018